Publiczna Szko豉 Podstawowa w P這cochowie
Nawigacja
Strona G堯wna
O szkole
Nasz patron
Nasz hymn
Nasze sukcesy
Aktualno軼i
Oddzia przedszkolny
Kalendarz szkolny
Rada Pedagogiczna
Samorz康 Uczniowski
Rada Rodzic闚
Statut szko造
Misja i wizja Szko造
Koncepcja Szko造
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Promujemy talenty!
Kontakt
Szukaj
Galeria
Podr璚zniki na rok szkolny 2017/2018
Sze軼iolatek w szkole
Akcje charytatywne
Pracownie multimedialne
Innowacje pedagogiczne
Harmonogram rekrutacji
Ostatnie Artyku造
Andrzejki 2017
Dzie Pluszowego Misia
11 listopada w nasze...
Wycieczka do Warszawy
Savoir-vivre, czyli ...
Nasze sukcesy
2017/2018


Klaudia Andrzejewska - Stypendium Naukowe Burmistrza Miasta Pu速usk w roku szkolnym 2017/2018

Image and video hosting by TinyPic

Ma造 Bieg Mateuszowy

Zuzia Przybysz - II miejsce na dystansie 400 m

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "Wszyscy dbamy o 鈔odowisko naturalne"

Zuzanna Bagi雟ka - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Rajd PROFILAKTYKA W DZIAxNIU "Kiedy szuka pomocy"

Gabrysia Jaworska, Martyna Ka幟ierczak, Ola Nickel - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny w ramach IV Hubertusa Pu速uskiego 2017

Agata Kalinowska - I miejsce

Dominika Jaskulska - II miejsce

Alicja Fliszkiewicz - III miejsce

Klaudia Za喚ska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

X Edycja Gminnego Konkursu Papieskiego

Klaudia Andrzejewska - I miejsce w konkursie wiedzy, wyr騜nienie w konkursie literackim, wyr騜nienie w konkursie multimedialnym

Klaudia Za喚ska - I miejsce w konkursie plastycznym

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie w konkursie plastycznym

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

VI Otwarte Mistrzostwa Ostro喚ki w P造waniu

Ewelina Kusak - I miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, III miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym

Image and video hosting by TinyPic

Puchar Polski Thratlonu Sztuk Walki Dzieci i M這dzie篡

Fabian Olender - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

V Gminna Gala Profilaktyki Lokalnej

Jakub Ko豉czek - I miejsce w konkursie plastycznym

Bartosz Jasi雟ki - III miejsce w konkursie plastycznym

Image and video hosting by TinyPic

Szkolne Zawody P造wackie

Ewelina Kusak - II miejsce w stylu dowolnym, II miejsce w stylu grzbietowym

Image and video hosting by TinyPic

2016/2017

Konkurs plastyczny "Barwy lasu" w ramach III Hubertusa Pu速uskiego

Maciej Kobyli雟ki - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

IX Edycja Gminnego Konkursu Papieskiego

Klaudia Za喚ska - III miejsce w konkursie plastycznym

Gabriela Jaworska - wyr騜nienie w konkursie literackim

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Puchar Polski Thratlonu Sztuk Walki Dzieci i M這dzie篡

Weronika Przybysz - IV miejsce w kategorii 9-10 lat

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "W 鈍iecie bajek i fantazji"

Noemi Szczygie - III miejsce

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie

Dominika Jaskulska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Turniej M這dych Ratownik闚 pod has貫m "B康 bezpieczny"

Estera Szczygie, Gabriela Jaworska, Natalia Bili雟ka, Aleksandra Nickel - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs recytatorski "Opowiem Ci bajk wierszem lub proz"

Estera Szczygie - III miejsce

Noemi Szczygie - wyr騜nienie

Adam Gaszczy雟ki - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

KONKURSY BO烙NARODZENIOWE

Jakub Kusak - III miejsce w konkursie plastycznym "Najpi瘯niejsza kartka bo穎narodzeniowa"

Franciszek Waszkiewicz - I miejsce w konkursie plastycznym "Naj豉dniejsza bombka choinkowa"

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Miko豉jkowe Zawody P造wackie

Ewelina Kusak - II miejsce w stylu grzbietowym i II miejsce w stylu dowolnym

Image and video hosting by TinyPic

I Mi璠zyszkolny Recytatorski Konkurs Logopedyczny "Strasna Zaba"

Kamila Ciach - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs literacki na najpi瘯niejsz ba填 z motywem regionalnym "Dawno, dawno temu..."

Klaudia Andrzejewska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny WO同 na najpi瘯niejsze SERCE

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie

Agata Kalinowska - wyr騜nienie

Bartosz Jasi雟ki - wyr騜nienie

Adam Gaszczy雟ki - wyr騜nienie

Mateusz Ko豉czek - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs Kol璠 i Pastora貫k

Zesp馧 "Ananasy z trzeciej klasy" - I miejsce

Zesp馧 "Ich czworo" - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "Chcesz by bezpieczny? Odblask konieczny"

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Eliminacje do 40. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA

Noemi Szczygie - III miejsce w kategorii uczni闚 klas I-III szk馧 podstawowych

Image and video hosting by TinyPic

Gminny Konkurs "Najpi瘯niejsza kartka wielkanocna"

Agata Kalinowska - II miejsce w kategorii I

Maciej Kobyli雟ki - III miejsce w kategorii II

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

Zuzanna Przybysz - II miejsce w kategorii Sumo

Weronika Przybysz - IV miejsce w kategorii Karate 9/10 l. dziewcz徠

Image and video hosting by TinyPic

XII edycja Konkursu Poezji i Piosenki Francuskiej „Art poetique”

Estera Szczygie - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Przegl康 Ma造ch Form Teatralnych „Dzie Teatru w Dw鎩ce”

ANANASY Z III KLASY - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "Lektury szkolne te fajne s..."

Klaudia Za喚ska - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs ortograficzny "O pi鏎o Burmistrza"

Klaudia Andrzejewska - II miejsce

Image and video hosting by TinyPic

VI Konkurs recytatorski "Dobre maniery na weso這"

Patrycja Kowalska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Pu速uski Festiwal Bieg闚

Adam Gaszczy雟ki - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs na plakat "Rotmistrz Witold Pilecki - bohater niez這mny"

Norbert Kowalczyk - II miejsce w kategorii szk馧 podstawowych

Image and video hosting by TinyPic

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.


Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie