Publiczna Szko豉 Podstawowa w P這cochowie
Nawigacja
Strona G堯wna
O szkole
Nasz patron
Nasz hymn
Nasze sukcesy
Aktualno軼i
Oddzia przedszkolny
Kalendarz szkolny
Rada Pedagogiczna
Samorz康 Uczniowski
Rada Rodzic闚
Statut szko造
Misja i wizja Szko造
Koncepcja Szko造
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Promujemy talenty!
Kontakt
Szukaj
Galeria
Podr璚zniki na rok szkolny 2017/2018
Sze軼iolatek w szkole
Akcje charytatywne
Pracownie multimedialne
Innowacje pedagogiczne
Harmonogram rekrutacji
Dokumenty szkolne
Projekty Unii Europejskiej
Ostatnie Artyku造
P這cocholandia 2018
227 rocznica uchwale...
NAJPI艼NIEJSZA KARTK...
Dzie Babci i Dziadka
Bal choinkowy
Nasze sukcesy
2017/2018


Klaudia Andrzejewska - Stypendium Naukowe Burmistrza Miasta Pu速usk w roku szkolnym 2017/2018

Image and video hosting by TinyPic

Ma造 Bieg Mateuszowy

Zuzia Przybysz - II miejsce na dystansie 400 m

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "Wszyscy dbamy o 鈔odowisko naturalne"

Zuzanna Bagi雟ka - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Rajd PROFILAKTYKA W DZIAxNIU "Kiedy szuka pomocy"

Gabrysia Jaworska, Martyna Ka幟ierczak, Ola Nickel - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny w ramach IV Hubertusa Pu速uskiego 2017

Agata Kalinowska - I miejsce

Dominika Jaskulska - II miejsce

Alicja Fliszkiewicz - III miejsce

Klaudia Za喚ska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

X Edycja Gminnego Konkursu Papieskiego

Klaudia Andrzejewska - I miejsce w konkursie wiedzy, wyr騜nienie w konkursie literackim, wyr騜nienie w konkursie multimedialnym

Klaudia Za喚ska - I miejsce w konkursie plastycznym

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie w konkursie plastycznym

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

VI Otwarte Mistrzostwa Ostro喚ki w P造waniu

Ewelina Kusak - I miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, III miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym

Image and video hosting by TinyPic

Puchar Polski Thratlonu Sztuk Walki Dzieci i M這dzie篡

Fabian Olender - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

V Gminna Gala Profilaktyki Lokalnej

Jakub Ko豉czek - I miejsce w konkursie plastycznym

Bartosz Jasi雟ki - III miejsce w konkursie plastycznym

Image and video hosting by TinyPic

Szkolne Zawody P造wackie

Ewelina Kusak - II miejsce w stylu dowolnym, II miejsce w stylu grzbietowym

Image and video hosting by TinyPic

Konkursy 安i徠eczne

Mariusz Andrzejewski - I miejsce w konkursie na najpi瘯niejsz bombk 鈍i徠eczn

Piotr Klejment - III miejsce w konkursie na najpi瘯niejsz kartk 鈍i徠eczn

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny „Nie - przemocy w naszych rodzinach”

Martyna Zaleska - III miejsce w g這sowaniu internetowym


Image and video hosting by TinyPic

Miko豉jkowe Zawody P造wackie

Ewelina Kusak - z這ty medal w stylu grzbietowym i srebrny medal w stylu dowolnym

Anita Wale鄂iewicz - z這ty medal w stylu motylkowym

Image and video hosting by TinyPic

V Konkurs "Najpi瘯niejszy stroik bo穎narodzeniowy"

Dzieci z oddzia逝 przedszkolnego - II miejsce


Image and video hosting by TinyPic

XIV Konkurs recytatorski "Opowiem Ci bajk wierszem lub proz"

Kamil Elak - III miejsce


Image and video hosting by TinyPic

Gminne eliminacje XLI Og鏊nopolskiego Turnieju Wiedzy Po瘸rniczej "M這dzie zapobiega po瘸rom"

Rafa Fliszkiewicz - II miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs recytatorski "Kiedy my郵 o Ojczy幡ie..."

Jakub Kusak - I miejsce w kategorii VI-VII

Dominika Jaskulska - wyr騜nienie w kategorii klas IV-V

Image and video hosting by TinyPic

42. edycja Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

Jakub Kusak - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Najpi瘯niejsza Karta Wielkanocna

Piotr Klejment - III miejsce w kategorii uczni闚 klas I-III

Zuzanna Przybysz - wyr騜nienie w kategorii uczni闚 klas IV-VI

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

II Konkurs Logopedyczny STRASNA ZABA

Mateusz Ko豉czek - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

V Mi璠zyprzedszkolny Konkurs Matematyczny KANGUREK 2018

Mateusz Ko豉czek - III miejsce

Wiktor Karpi雟ki - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

XVI Powiatowy Mi璠zyszkolny Konkurs Recytatorski "W romantycznym nastroju"

Estera Szczygie - I miejsce w kategorii recytacja teatralna w kategorii klas IV-VI oraz nagroda specjalna koordynatorek konkursu

Image and video hosting by TinyPic

"Historia Polski w legendach zakl皻a"

Alicja Fliszkiewicz - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs ortograficzny "O pi鏎o Burmistrza"

Klaudia Andrzejewska - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

"Ziemia jest naszym domem"

Agata Kalinowska - I miejsce w kategorii II: praca plastyczna „Cuda z odpad闚”

Alicja Fliszkiewicz - II miejsce w kategorii II: praca plastyczna „Cuda z odpad闚"

Martyna Zaleska - wyr騜nienie w kategorii III: plakat EKO „Ro郵iny lub zwierz皻a chronione w Polsce”

Klaudia Andrzejewska - wyr騜nienie w kategorii III: test wiedzy o ochronie przyrody i 鈔odowiska.

Image and video hosting by TinyPic

Pu速uski Festiwal Bieg闚

Adam Gaszczy雟ki - III miejsce w biegu na 400 m w kategorii ch這pc闚

Image and video hosting by TinyPic

XLI edycja konkursu "Przyroda - Tw鎩 Przyjaciel"

Estera Szczygie - II miejsce

Natalia Ka雟ka - II miejsce

Image and video hosting by TinyPic

2016/2017

Konkurs plastyczny "Barwy lasu" w ramach III Hubertusa Pu速uskiego

Maciej Kobyli雟ki - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

IX Edycja Gminnego Konkursu Papieskiego

Klaudia Za喚ska - III miejsce w konkursie plastycznym

Gabriela Jaworska - wyr騜nienie w konkursie literackim

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Puchar Polski Thratlonu Sztuk Walki Dzieci i M這dzie篡

Weronika Przybysz - IV miejsce w kategorii 9-10 lat

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "W 鈍iecie bajek i fantazji"

Noemi Szczygie - III miejsce

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie

Dominika Jaskulska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Turniej M這dych Ratownik闚 pod has貫m "B康 bezpieczny"

Estera Szczygie, Gabriela Jaworska, Natalia Bili雟ka, Aleksandra Nickel - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs recytatorski "Opowiem Ci bajk wierszem lub proz"

Estera Szczygie - III miejsce

Noemi Szczygie - wyr騜nienie

Adam Gaszczy雟ki - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

KONKURSY BO烙NARODZENIOWE

Jakub Kusak - III miejsce w konkursie plastycznym "Najpi瘯niejsza kartka bo穎narodzeniowa"

Franciszek Waszkiewicz - I miejsce w konkursie plastycznym "Naj豉dniejsza bombka choinkowa"

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Miko豉jkowe Zawody P造wackie

Ewelina Kusak - II miejsce w stylu grzbietowym i II miejsce w stylu dowolnym

Image and video hosting by TinyPic

I Mi璠zyszkolny Recytatorski Konkurs Logopedyczny "Strasna Zaba"

Kamila Ciach - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs literacki na najpi瘯niejsz ba填 z motywem regionalnym "Dawno, dawno temu..."

Klaudia Andrzejewska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny WO同 na najpi瘯niejsze SERCE

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie

Agata Kalinowska - wyr騜nienie

Bartosz Jasi雟ki - wyr騜nienie

Adam Gaszczy雟ki - wyr騜nienie

Mateusz Ko豉czek - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs Kol璠 i Pastora貫k

Zesp馧 "Ananasy z trzeciej klasy" - I miejsce

Zesp馧 "Ich czworo" - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "Chcesz by bezpieczny? Odblask konieczny"

Maciej Kobyli雟ki - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Eliminacje do 40. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA

Noemi Szczygie - III miejsce w kategorii uczni闚 klas I-III szk馧 podstawowych

Image and video hosting by TinyPic

Gminny Konkurs "Najpi瘯niejsza kartka wielkanocna"

Agata Kalinowska - II miejsce w kategorii I

Maciej Kobyli雟ki - III miejsce w kategorii II

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

Zuzanna Przybysz - II miejsce w kategorii Sumo

Weronika Przybysz - IV miejsce w kategorii Karate 9/10 l. dziewcz徠

Image and video hosting by TinyPic

XII edycja Konkursu Poezji i Piosenki Francuskiej „Art poetique”

Estera Szczygie - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Przegl康 Ma造ch Form Teatralnych „Dzie Teatru w Dw鎩ce”

ANANASY Z III KLASY - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs plastyczny "Lektury szkolne te fajne s..."

Klaudia Za喚ska - III miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs ortograficzny "O pi鏎o Burmistrza"

Klaudia Andrzejewska - II miejsce

Image and video hosting by TinyPic

VI Konkurs recytatorski "Dobre maniery na weso這"

Patrycja Kowalska - wyr騜nienie

Image and video hosting by TinyPic

Pu速uski Festiwal Bieg闚

Adam Gaszczy雟ki - I miejsce

Image and video hosting by TinyPic

Konkurs na plakat "Rotmistrz Witold Pilecki - bohater niez這mny"

Norbert Kowalczyk - II miejsce w kategorii szk馧 podstawowych

Image and video hosting by TinyPic

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.


Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie